Ελληνικά αρχική επικοινωνία πλοήγηση συνδέσεις        Επιστροφή στο www.filmfestival.gr  
 Τμήματα Προγράμματος
 Αφιερώματα

Μικρές Αφηγήσεις

1.  26.2 The Road to Here / Λευτέρης Φυλακτός
2.  Agnus Dei: ο αμνός του Θεού / Αλεχάνδρα Σάντσες, Γαλλία-Μεξικό
3.  Docville – Λασκάρεως 99, Αθήνα / Κατερίνα Πατρώνη, Ελλάδα
4.  Αφηγήσεις άλλων γυναικών / Μαρία Πεσλή, Ελλάδα-Αλβανία-Λευκορωσία
5.  Ένας άντρας ήρθε και την πήρε / Γιέντζεϊ Νιέστρουϊ, Ράφαλ Πσύμπυλ, Πολωνία
6.  Ένας τυχερός ελέφαντας / Λίσα Λίμαν, ΗΠΑ
7.  Έρωτας κ.λπ. / Τζιλ Αντρέσεβιτς, ΗΠΑ
8.  Ζωή χαρισάμενη / Εύα Μούλβαντ, Δανία
9.  Η δική μου παιδική χαρά / Κάσπαρ Άστρουπ Σρέντερ, Δανία
10.  Η θάλασσα μέσα από τα μάτια σου / Λεχ Μικούλσκι, Πολωνία
11.  Η νυφούλα / Λέσλαβ Ντομπρούτσκι, Πολωνία
12.  Η οδός Άρμπορ / Κλίο Μπαρνάρντ, Μεγ. Βρετανία
13.  Κινμπάκου – η τέχνη του δεσίματος / Γιόουνι Χόκανεν, Φινλανδία
14.  Μια θέση ανάμεσα στ’ αστέρια / Λέοναρντ Ρέτελ Χέλμριχ, Ολλανδία
15.  Μια σύγχρονη ελληνική τραγωδία / Σούχεν Ταν, Ολλανδία
16.  Μόνο οι λέξεις συνεχίζουν / Καλλιόπη Λεγάκη, Ελλάδα
17.  Ο ατμός της ζωής / Γιόονας Μπέργκχαλ, Μίκα Χότακαϊνεν, Φινλανδία-Σουηδία
18.  Οι 12 Λιβανέζοι / Ζέινα Ντακάς, Λίβανος
19.  Οικογένεια / Μίκαελ Βίστρεμ, Αλμπέρτο Χέρσκοβιτς, Σουηδία
20.  Οικογενειακό ένστικτο / Άντρις Γκάουγια, Λεττονία
21.  Παλίνδρομο / Ρουζέ Βιγιαρόγια, Ισπανία
22.  Πάμε για ρεκόρ / Μπέντζαμιν Φίνγκερχατ, ΗΠΑ
23.  Πρώτη Ύλη / Χρήστος Καρακέπελης, Ελλάδα
24.  Πώς να βγείτε κερδισμένοι απ’ την ύφεση! / Τζέιμι Κάσνερ, Καναδάς
25.  Στρατόπεδο Νίκη, Αφγανιστάν / Κάρολ Ντάισινγκερ, ΗΠΑ-Αφγανιστάν
26.  Τζενπίν: η μυστηριώδης γυναίκα / Ναόμι Καουάσε, Ιαπωνία
27.  Το θείο γουρούνι / Χανς Ντόρτμανς, Ολλανδία
28.  Το παζάρι / Ράμα Ράου, Καναδάς
29.  Φθινοπωρινό χρυσάφι / Γιαν Τενχάβεν, Γερμανία-Αυστρία
30.  Χαμένος στη θρησκεία / Μαρκ Μπουρτ, Γερμανία-Ελβετία

Βραβείο Κοινού
Τελικά Αποτελέσματα
Ξένες Ταινίες
Ελληνικές Ταινίες

 Αναζήτηση
Θέματα  
Σκηνοθέτης
Ταινία



© 2011 Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης Powered by altaB2x