Ελληνικά αρχική επικοινωνία πλοήγηση συνδέσεις        Επιστροφή στο www.filmfestival.gr  
 Masterclasses
 Ημερίδες
 Παράλληλες Εκδηλώσεις
 Εκθέσεις
 Ντοκιμαντέρ για παιδιά
 Περιφερειακές Εκδηλώσεις
Πρόγραμμα Προβολών

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΒΟΛΩΝ ΑΝΑ ΠΟΛΗ


1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

19/03
20:00 MY SWEET CANARY
21:45 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
21:50 WELCOME TO EUROPE
22:00 MADE IN BIRMINGHAM
20/03
20:00 ΑΦΗΓΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:30 Ο ΡΟΛΟΣ ΤΩΝ ΔΙΑΝΟΟΥΜΕΝΩΝ ΣΗΜΕΡΑ
21:30 THE TILLMAN STORY
23:00 ΗΧΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
21/03
20:00 KAMENGE, NORTHERN QUARTERS
21:00 AUTUMN GOLD
22:40 ΕΝΑ ΜΟΥΣΕΙΟ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ
23:15 Satsang
24:00 ΘΕΣΣΑΛΟΝ-ΗΧΟΙ
22/03
20:00 ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ
21:00 BREADMAKERS
21:15 INCLUDING SAMUEL
22:15 EMBRACEABLE
23:15 THE BOY INSIDE


2. KABAΛΑ

05/04
10:00 THE BOY INSIDE
11:00 NEUROTYPICAL
12:30 ONE LUCKY ELEPHANT
14:00 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
16:00 Ο ΡΟΛΟΣ ΤΩΝ ΔΙΑΝΟΟΥΜΕΝΩΝ ΣΗΜΕΡΑ
17:15 MY SWEET CANARY
18:45 THESSALON-ΗΧΟΙ
20:00 MADE IN BIRMINGHAM
21:15 ΟΡΓΙΣΜΕΝΟΣ ΔΕΚΕΜΒΡΗΣ
22:30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΙΣΙ
23:30 WELCOME TO EUROPE


3. ΦΛΩΡΙΝΑ

23/03
20:30 ΗΧΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
21:30 MADE IN BIRMINGHAM
22:45 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
22:50 WELCOME TO EUROPE
24/03
20:30 KAMENGE, NORTHERN QUARTERS
21:30 ΚΥΨΕΛΗ
22:00 ΜΟΝΟ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ


4. ΔΡΑΜΑ

28/03
19:00 THE TILLMAN STORY
20:45 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
20:50 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΙΣΙ
29/03
19:00 AUTUMN GOLD
20:45 WELCOME TO EUROPE
21:00 26.2 THE ROAD TO HERE


5. KOZANH

28/03
20:30 ΜΥ SWEET CANARY
22:00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΙΣΙ
23:00 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
23:10 WELCOME TO EUROPE
29/03
20:30 HOW I AM
21:15 ΜΑΘΗΜΑΤΑ-ΠΑΘΗΜΑΤΑ
22:00 ΗΧΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ


6. ΚΑΣΤΟΡΙΑ

22/03
21:00 ΤΗΕ ΤΙLLMAN STORY
22:45 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
22:50 WELCOME TO EUROPE
23:00 MADE IN BIRMINGHAM
23/03
21:00 KAMENGE, NORTHERN QUARTERS
22:00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΙΣΙ
23:00 ΘΕΣΣΑΛΟΝ-ΗΧΟΙ


7. ΒΕΡΟΙΑ

20/03
19:30 ENA MOYΣΕΙΟ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ
20:00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΙΣΙ
21:00 THE TILLMAN STORY
21/03
19:30 KYΨΕΛΗ
20:15 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΛΛΙΩΣ
22:00 ONE LUCKY ELEPHANT
22/03
19:30 AΦΗΓΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:15 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
20:20 WELCOME TO EUROPE
20:30 AUTUMN GOLD


8. ΑΡΙΔΑΙΑ

9/04
20:00 ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ
21:30 ΑΦΗΓΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
22:15 WELCOME TO EUROPE
10/04
20:00 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΗ
21:30 ΘΕΣΣΑΛΟΝ-ΗΧΟΙ


9. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

29/03
18:00 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
18:10 WELCOME TO EUROPE
18:30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΙΣΙ
19:30 ΟΡΓΙΣΜΕΝΟΣ ΔΕΚΕΜΒΡΗΣ
20:45 ONE LUCKY ELEPHANT
30/03
18:00 ΕΝΑ ΜΟΥΣΕΙΟ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ
18:30 ΘΕΣΣΑΛΟΝ-ΗΧΟΙ
19:30 MADE IN BIRMINGHAM
20:45 MY SWEET CANARY
31/03
18:00 EMBRACEABLE
19:00 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΗ
20:15 LIVING WITH FRAGILE X
21:25 NEUROTYPICAL


10. ΚΙΛΚΙΣ

11/04
20:00 EMBRACEABLE
21:00 BREADMAKERS
21:30 HOW I AM
12/04
20:00 THE TILLMAN STORY
21:45 ΑΦΗΓΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
22:30 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
22:45 WELCOME TO EUROPE
13/04
20:00 MY SWEET CANARY
21:45 ΘΕΣΣΑΛΟΝ-ΗΧΟΙ
22:45 HXΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ


11. ΡΕΘΥΜΝΟ

28/03
20:30 ΤΗΕ TILLMAN STORY
21:45 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
21:50 WELCOME TO EUROPE
22:15 ΗΧΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
29/03
20:30 ΙΝΤΟ ΤΗΕ WIND
21:30 MY SWEET CANARY


12. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

02/04
17:00 Ο ΡΟΛΟΣ ΤΩΝ ΔΙΑΝΟΟΥΜΕΝΩΝ ΣΗΜΕΡΑ
18:15 26,2 ΤΗΕ ROAD TO HERE
19:30 AΦΗΓΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20:30 MY SWEET CANARY
03/04
17:30 WELCOME TO EUROPE
17:45 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
18:00 KAMENGE, NORTHERN QUARTERS
19:15 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΙΣΙ
20:15 ΗΧΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ


13. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

28/03
19:00 ΤΗΕ ΤΙLLMAN STORY
20:45 ΕΝΑ ΜΟΥΣΕΙΟ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ
21:30 ΜΥ SWEET CANARY
29/03
19:00 ONE LUCKY ELEPHANT
20:45 INTO THE WIND
21:45 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
21:50 MADE IN BIRMINGHAM
30/03
19:00 BREADMAKERS
19:15 EMBRACEABLE
20:00 – 21:00 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΙΣΜΟ
21:00 HOW I AM


14. XANIA

26/03
19:00 THE TILLMAN STORY
20:45 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΙΣΙ
21:45 ΜΥ SWEET CANARY
27/03
19:00 ONE LUCKY ELEPHANT
20:30 AΦΗΓΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:15 ΤΗΕ GREEK CRISIS EXPLAINED
21:20 WELCOME TO EUROPE
21:30 ΘΕΣΣΑΛΟΝ-ΗΧΟΙ
28/03
19:00 BREADMAKERS
19:15 EMBRACEABLE
20:15 HOW I AM
21:15 ΜΑΘΗΜΑΤΑ-ΠΑΘΗΜΑΤΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ
22:00 ΗΧΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ


15. ΕΔΕΣΣΑ

05/04
20:00 ΤΗΕ TILLMAN STORY
21:45 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
21:50 WELCOME TO EUROPE
22:00 MY SWEET CANARY
06/04
19:00 BREADMAKERS
19:15 EMBRACEABLE
20:15 HOW I AM
21:15 ΑΦΗΓΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
22:00 ΘΕΣΣΑΛΟΝ-ΗΧΟΙ


16. ΚΕΡΚΥΡΑ

22/03
20:00 ΤΗΕ TILLMAN STORY
21:45 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
21:50 WELCOME TO EUROPE
22:00 MY SWEET CANARY
23/03
20:00 ONE LUCKY ELEPHANT
21:30 ΑΦΗΓΗΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
22:15 ΗΧΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ


17. ΒΟΛΟΣ

06/04
20:00 HOW I AM
21:00 BREADMAKERS
21:15 NEUROTYPICAL
07/04
20:00 THE TILLMAN STORY
21:45 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
21:50 WELCOME TO EUROPE
22:00 MY SWEET CANARY
08/04
20:00 ONE LUCKY ELEPHANT
21:30 ENA ΜΟΥΣΕΙΟ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ
22:00 ΗΧΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
23:00 MADE IN BIRMINGHAM


18. XIOΣ

30/03
19:00 INCLUDING SAMUEL
20:00 – 20:30 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΙΣΜΟ
20:30 BREADMAKERS
21:45 HOW I AM
31/03
20:00 THE TILLMAN STORY
21:45 THE GREEK CRISIS EXPLAINED
21:50 WELCOME TO EUROPE

Βραβείο Κοινού
Τελικά Αποτελέσματα
Ξένες Ταινίες
Ελληνικές Ταινίες

 Αναζήτηση
Θέματα  
Σκηνοθέτης
Ταινία



© 2011 Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης Powered by altaB2x