Ελληνικά αρχική επικοινωνία πλοήγηση συνδέσεις        Επιστροφή στο www.filmfestival.gr  
Πρόγραμμα Προβολών
Παρασκευή, 9 Μαρτίου 2012
Σάββατο, 10 Μαρτίου 2012
Κυριακή, 11 Μαρτίου 2012
Δευτέρα, 12 Μαρτίου 2012
Τρίτη, 13 Μαρτίου 2012
Τετάρτη, 14 Μαρτίου 2012
Πέμπτη, 15 Μαρτίου 2012
Παρασκευή, 16 Μαρτίου 2012
Σάββατο, 17 Μαρτίου 2012
Κυριακή, 18 Μαρτίου 2012

  Το πρόγραμμα είναι διαθέσιμο
και σε μορφή .pdf
 

Όλες οι ταινίες προβάλλονται με ελληνικούς και αγγλικούς υπότιτλους.
 Πρόγραμμα Προβολών :: Παρασκευή, 16 Μαρτίου 2012
 OΛYMΠION
13:00 Άλικος δρόμος - 70'
Κάθριν Σκοτ, Αυστραλία
15:45 Ξηρασία - 84'
Εβεράρδο Γκονσάλες
18:00 Ο Μπενγκάλι ντετέκτιβ - 91'
Φίλιπ Κοξ, Μεγ. Βρετανία-ΗΠΑ-Ινδία
20:30 Κατινούλα - 47'
Μύρνα Τσάπα, Ελλάδα
20:30 Σαγιόμι - 56'
Νίκος Νταγιαντάς, Ελλάδα
23:00 Το μεγαλείο της πόρνης - 119'
Μίχαελ Γκλάβογκερ, Αυστρία-Γερμανία
 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
13:00 Τα παιδιά του Χίτλερ - 80'
Χανόχ Ζεεβί, Israel
15:00 Χαρτογραφία της μοναξιάς - 69'
Νοσέμ Κογιάδο, Ισπανία
17:30 Ιταλία, αγάπα την ή παράτα την - 75'
Γκούσταφ Χόφερ, Λούκα Ραγκάτσι, Ιταλία-Γερμανία
19:30 ΜΕΤΑΧΑ ακούγοντας το χρόνο - 87'
Σταύρος Ψυλλάκης, Ελλάδα
22:00 Ο βασιλιάς - 75'
Ντέγιαν Ασίμοβιτς, Κροατία
 ΦPINTA ΛIAΠΠA
12:30 Perah istar - 60'
Ελισάβετ Λαλουδάκη, Μάσιμο Πιτσοκάρο, Ελλάδα
12:30 Toxic Crisis - 54'
Όμηρος Ευαγγελινός, Ελλάδα
15:00 Docville: Ανδριάνου 11, Κερατσίνι - 45'
Καλλιόπη Λεγάκη, Ελλάδα
15:00 Docville: Οδός Αναπαύσεως, Αθήνα - 45'
Άγγελος Κοβότσος, Νατάσσα Ξύδη, Ελλάδα
17:30 ORA - 15'
Φιλίπ Μπεϊλόκ, Καναδάς
17:30 Ο χώρος πίσω σου - 65'
Ρίτσαρντ Ρουτκόουσκι, ΗΠΑ
20:00 Αμπελόκηποι - 33'
Ομάδα Ντοκιμαντέρ Δήμου Αθηναίων 2011, Ελλάδα
20:00 Εncardia, η πέτρα που χορεύει - 80'
Άγγελος Κοβότσος, Ελλάδα
22:30 Μεσόγειος: Σικελία - 49'
Πάνος Καρκανεβάτος, Ελλάδα
 TZON KAΣΣABETHΣ
15:00 Οικογενειακό πορτρέτο σε άσπρο και μαύρο - 99'
Γιούλια Ιβάνοβα, Καναδάς
17:30 Ο πλανήτης των σαλιγκαριών - 87'
Γι Σεουνγκτζούν, Νότιος Κορέα-Ιαπωνία- Φινλανδία
20:00 Ο Πολ Ουίλιαμς ζει ακόμα - 84'
Στίβεν Κέσλερ, ΗΠΑ
22:30 Επάγγελμα: χορευτής - 84'
Κρίστιαν Μπόνκε, Αντρέας Κοφόντ, Δανία
 ΣTAYPOΣ TOPNEΣ
13:30 Ελλάδα, είμαι σε δύσκολη θέση! - 92'
Σεραφείμ Ντούσιας, Ελλάδα-Μεγάλη Βρετανία
15:30 Τη νύχτα πετάω - 88'
Μισέλ Βένσερ, Σουηδία-Δανία
18:30 Τι συνέβη στο νησί Παμ - 63'
Ελίζα Κουμπάρσκα, Πολωνία
20:30 Λιονταρίσιες ψυχές - 75'
Μανού Τζερόσα, Σάλβα Μουνιόθ, Ιταλία-Ισπανία
23:00 Μας έκαναν τράμπ-α - 95'
Άντονι Μπάξτερ, Μεγ. Βρετανία
Follow filmfestivalgr on Twitter




 Αναζήτηση
Θέματα  
Σκηνοθέτης
Ταινία




© 2012 Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης Powered by altaB2x